Mobil Sohbet Odaları

Zamane.Net mobil sohbet odaları online kullanıcılardan oluşmaktadır. Mobil chat odası katılımı ücretsizdir.
 • Nasıl Giriş Yapacağım?
  Giriş panelinde bulunan nickname bölümüne takma isminizi yazın ve bağlan düğmesine tıklayın.
 • Hangi Odalara Katılabilirim?
  Server ağımızda pek çok muhabbet odası vardır. Bağlantı kurduktan sonra üst menüde kanallar düğmesine tıklayın ve oradan istediğiniz odayı seçerek kanallar arası geçiş yapabilirsiniz.
 • Bilgisayarla Katılabilirmiyim?
  Bilgisayarınızla katılmak isterseniz Zamane.Net web sayfamız üzerinden bağlanabilir yada Zamane mIRC Script programını indirerek bağlantı sağlayabilirsiniz.
 • Nick Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?
  Nick problemleri için #nickserv odasını ziyaret edin. Sunucuya bağlantı kurduktan sonra üst menü'de bulunan başka odaya gir düğmesine tıklayın. Oda ismine #nickserv yazın. Kanal'da bulunan operatör'den yardım isteyin.
 • Rahatsız Edeni Nasıl Engellerim?
  Özelinize yazarak sizi rahatsız eden kullanıcıları ENGELLE düğmesine tıklayarak sessize alabilirsiniz.

Mobil Sohbet Siteleri

Mobil chat sitesi arıyorum diyorsanız server ağımız'da Türkiye'nin en kaliteli javasız mobil sohbet siteleri hizmet vermektedir.

Hiç bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak katılabilir dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. Online kullanıcılar'dan oluşan canlı kanallara sitemiz üzerinden katılabilir istediğiniz bireylerle muhabbet etmeye başlayabilirsiniz.

Bedava Mobil Sohbet

Bedava mobil chat sitesi olarak faaliyet gösteren Zamane.Net server ağına yetişkin her birey üyeliksiz ve ücretsiz katılabilir. Kurallar uymak kaidesiyle istediğiniz gibi vakit geçirin. Ücretli üyelik satışımız yoktur, tamamen bedavadır.